• Najlepsze przyczepy reklamowe w Polsce !
    Zaufaj specjalistom od reklamy mobilnej. Wyróżnij się na tle konkurencji.
  • Busy Reklamowe
  • InteligentnaReklama.pl
    Interaktywna agencja reklamowa pomoże
    w rozwoju Twojej firmy.
  • Fotografia Reklamowa!
  • Nowoczesne i stylowe artykuły wyposażenia wnętrz!

 

Kilka słów o firmie KMPolska

   Firma KMPolska powstała w 2008 roku. Została zbudowana na filarach wieloletniego doświadczenia. Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych branż, dzięki czemu możemy się poszczycić w pełni profesjonalną obsługą naszych Klientów. Ponadto prowadzimy współpracę wieloma ekspertami z kilku branż, co daje Państwu gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

   Od lat cieszymy się niesłabnącą sympatią szerokiego grona klientów, które systematycznie rośnie.

   Prowadzimy agencję reklamową i posiadamy własne studio fotograficzne. Współpraca z wybitnymi specjalistami od reklamy i mediów sprawia, że potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu. Profesjonalna obsługa i wysoka jakość materiałów reklamowych każdorazowo spotyka się z dużym uznaniem naszych klientów.

   Zajmujemy się również produkcją i wynajmem przyczep reklamowych oraz Busów Reklamowych. Przyczepy produkujemy z najlepszych materiałów, stosujemy wyłącznie rozwiązania sprawdzone w praktyce. Najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych przyczep potwierdza certyfikat TÜV. Dbałość o szczegóły sprawiła, że jesteśmy liderem na polskim rynku. Wysoka jakość i solidne wykonanie przyczyniły się do sukcesu także na rynku zagranicznym. Posiadamy przedstawicielstwa m.in. w Czechach, Słowacji, Szwecji i Norwegii.

   Od kilku lat prowadzimy hurtownię wyposażenia wnętrz – Wykonczymy.pl. Bogaty asortyment, konkurencyjne ceny i fachowa obsługa to nasze najmocniejsze strony. Jako bezpośredni dystrybutor markowego towaru oferujemy bezpieczne i szybkie zakupy dla klientów z całej Polski. Aktualnie poszerzamy działalność o rynek czeski.

   Zaufało nam już tysiące klientów prywatnych, małych firmy jak również największe przedsiębiorstwa na polskim i zagranicznym rynku: Orlen, Play, Toyota, Avans, Ergo Hestia, KIA, itd.

   Zaufaj i Ty!